Maria Clara Kindergarten membru ASPnet

รŽncepรขnd cu luna iunie, Maria Clara Kindergarten a devenit membru ASPnet.

๐‘ช๐’† ๐’Šฬ‚๐’๐’”๐’†๐’‚๐’Ž๐’๐’‚ฬ† ๐’‚๐’”๐’•๐’‚โ“๐Ÿ‘€๐Ÿ‘‰

Unitฤƒศ›ile de รฎnvฤƒศ›ฤƒmรขnt membre ASPnet au rolul de a contribui la misiunea UNESCO de construire a pฤƒcii รฎn lume ศ™i de a transpune prioritฤƒศ›ile globale ale Organizaศ›iei รฎn predare, รฎnvฤƒศ›are ศ™i activitฤƒศ›i concrete.

๐‘ช๐’‚๐’“๐’† ๐’”๐’–๐’๐’• ๐’‘๐’“๐’Š๐’๐’“๐’Š๐’•๐’‚ฬ†๐’•ฬ—๐’Š๐’๐’† ๐’ˆ๐’๐’๐’ƒ๐’‚๐’๐’† ๐’‚๐’๐’† ๐‘ผ๐‘ต๐‘ฌ๐‘บ๐‘ช๐‘ถโ“

๐Ÿ‘‰ cetฤƒศ›enia globalฤƒ,

๐Ÿ‘‰ cultura pฤƒcii ศ™i non-violenศ›ei,

๐Ÿ‘‰ dezvoltarea durabilฤƒ,

๐Ÿ‘‰ รฎnvฤƒศ›ฤƒmรขnt intercultural ศ™i de promovare a patrimoniului cultural.